FITO-PREPARATY FITOME

Natura i zioła z myślą o Tobie i Twoim zdrowiu

Poznaj z nami wyjątkową siłę naturalnych fito-preparatów. Dowiedz się w jaki sposób mogą poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie!

W naturze tkwi potężna siła, która wspiera nasze zdrowie. 

Nasze fito-preparaty to harmonijne połączenie tradycji i innowacji, stworzone na miarę potrzeb dzisiejszego, stresującego świata.

Działamy z Pasją! 

Nasze receptury rozwijane są z pełnym zaangażowaniem i pasją naukowców i profesorów, których praca jest oparta na głębokich znajomościach roślin i ich właściwościach, a tak że ciągłym dążeniu do innowacji i udoskonalenia.

Zespół Fitome

01.

INNOWACYJNY
SKŁAD

02.

NATURALNE
SKŁADNIKI

03.

PRECYZYJNE DOZOWANIE​

1. Natura jako inspiracja

Nasze preparaty to owoc przemian zachodzących na polach i w lasach – miejscach, gdzie natura ukrywa źródła związków o wielkim potencjale. Tu, niezrównana projektantka biologicznie aktywnych substancji, tworzy bazę dla naszych fito-preparatów.

2. Dusza rośliny

Rozumiemy, że każda roślina ma swoją duszę i substancje ochronne. Nasze produkty to rezultat subtelnej ekstrakcji, łączącej te wartości, wzmacniając ich potencjał terapeutyczny.

5.Synergia dla skuteczności

Nasze wieloskładnikowe preparaty dostarczają składników o synergistycznym działaniu, a dzięki właściwościom antyoksydacyjnym polifenoli możliwe są wielokierunkowe efekty.

Fito-preparaty wspomagają zdrowie serca, równowagę gospodarki węglowodanowo-lipidowej, mikrokrążenie i wiele innych procesów organizmu. To podejście, które nie tylko leczy, ale również zapobiega chorobom.

6. Innowacyjne techniki, wyjątkowe efekty

Nie bez znaczenia jest zwiększenie przyswajalności naszych fito-preparatów o 20%. Większa przyswajalność, to większa skuteczność. Ten cel osiągamy wyłącznie dzięki naturalnej substancji pomocniczej jaką jest wyciąg z korzenia mydlnicy, będący źródłem związków zmniejszających napięcie powierzchniowe, czyli saponin.

 
Działanie naturalne - wyniki wyjątkowe

Nasze receptury rozwijane są we współpracy z naukowcami, dzięki czemu z ogromną starannością dbamy o standaryzację naszych produktów i badanie ich aktywności biologicznej. Sprawdzamy i udoskonalamy je, korzystając z najnowszych osiągnięć nauki. To doświadczenie pozwoliło na wykorzystanie potencjału wyłącznie naturalnych składników. Dzięki naszemu podejściu produkty FITOME są nie tylko wyjątkowe, ale i bezpieczne, zapewniając najlepsze wsparcie dla zdrowia.

PRODUKTY FITOME

Poznaj wszystkie nasze fito-preparaty