FITO-PREPARATY FITOME

Natura i zioła z myślą o Tobie i Twoim zdrowiu

Poznaj z nami wyjątkową siłę naturalnych fito-preparatów. Dowiedz się w jaki sposób mogą poprawić Twoje zdrowie i samopoczucie!

W naturze tkwi potężna siła, która wspiera nasze zdrowie. Nasze fito-preparaty to harmonijne połączenie tradycji i innowacji, stworzone na miarę potrzeb dzisiejszego, stresującego świata.

Działamy z Pasją! Nasze receptury rozwijane są z pełnym zaangażowaniem i pasją naukowców i profesorów, których praca jest oparta na głębokich znajomościach roślin i ich właściwościach, a tak że ciągłym dążeniu do innowacji i udoskonalenia.

Zespół Fitome

01.

INNOWACYJNY
SKŁAD

02.

NATURALNE
SKŁADNIKI

03.

PRECYZYJNE DOZOWANIE​

1. Natura jako inspiracja

Nasze preparaty to owoc przemian zachodzących na polach i w lasach – miejscach, gdzie natura ukrywa źródła związków o wielkim potencjale. Tu, niezrównana projektantka biologicznie aktywnych substancji, tworzy bazę dla naszych fito-ekstraktów.

2. Tradycja spotyka Innowację

Zastosowanie roślin o wieloletniej historii w medycynie, opisanych w farmakopealnych monografiach, stanowi fundament naszych mieszanek.

3. Dusza rośliny

Rozumiemy, że każda roślina ma swoją duszę i substancje ochronne. Nasze produkty to rezultat subtelnej ekstrakcji, łączącej te wartości, wzmacniając ich potencjał terapeutyczny.

4. Synergia dla skuteczności

Dążymy do synergii - wzajemnego potęgowania działania składników, tworząc unikalne produkty o wielokierunkowym wpływie na organizm.

5. Jakość i innowacja

Nasze receptury rozwijane są we współpracy z
naukowcami, dzięki czemu z ogromną starannością dbamy o standaryzację naszych produktów i badanie ich aktywności biologicznej. Sprawdzamy i udoskonalamy je, korzystając z najnowszych osiągnięć nauki. To doświadczenie pozwoliło na
wykorzystanie potencjału wyłącznie naturalnych składników.

6. Działanie naturalne, wyniki wyjątkowe

Nasze fito-preparaty wspomagają zdrowie serca, równowagę gospodarki węglowodanowo-lipidowej, mikrokrążenie i wiele innych procesów organizmu. To podejście, które nie tylko leczy, ale również zapobiega chorobom.

7. Innowacyjne techniki, wyjątkowe efekty

Technologie stosowane w produkcji różnią się od standardowych, już na pierwszym etapie przywracając strukturę i funkcje narządu. Na kolejnych etapach wzmocnione jest działanie poprzez kontrolowany synergizm składników. Ekstrakt z korzenia mydlnicy to źródło saponin,
które bezpiecznie zmniejszają napięcie błon komórkowych, a tym samym zwiększają przyswajalność składników innych ekstraktów.

CERTYFIKOWANI

Tylko sprawdzeni, ekologiczni dostawcy

Nasze receptury rozwijane są we współpracy z naukowcami, dzięki czemu z ogromną starannością dbamy o standaryzację naszych produktów i badanie ich aktywności biologicznej. Sprawdzamy i udoskonalamy je, korzystając z najnowszych osiągnięć nauki. To doświadczenie pozwoliło na wykorzystanie potencjału wyłącznie naturalnych składników. Dzięki naszemu podejściu produkty FITOME są nie tylko wyjątkowe, ale i bezpieczne, zapewniając najlepsze wsparcie dla zdrowia.